Neem contact op ›

Route & Contact

Scoop


Postbus 255
7600 AG Almelo
t: 0546 544 100
e: info@scoopwelzijn.nl
KVK 08141575

Rekeningnummers:
DNO NL25RABO 0300777302
Scoop NL69RABO 0112048072
Sociale Wijkteam NL94RABO 0301050473
Maatschappelijk werk NL35RABO 0300779062

Bezoekadres:

Kantoor Scoop
Plesmanweg 9 L
7602 PD Almelo

Ons kantoor is geopend op maandag t/m donderdag van 9:00 t/m 17:00 uur en op vrijdag van 9:00 t/m 13:00 uur

Routebeschrijving Kantoor Scoop

Openbaar vervoer vanaf NS-station:
Buslijn 83 (richting Vriezenveen), uitstappen bij bushalte “Beatrix de Rijkweg”

(klik voor grotere afbeelding)

Route 1
Route 2
Route 3
Route 4

Bezoekadres Scoop vrijwilligers

Bibliotheek Almelo 1e etage      
Het Baken 3
7607 AA Almelo

t 0546- 544 110
e vrijwilligers@scoopwelzijn.nl

Openingstijden

Maandag op afspraak
Dinsdag 10:00-17:00 uur
Woensdag 10:00-14:00 uur
Donderdag 10:00-17:00 uur

 

Hieronder vind je de contactgegevens van onze medewerkers:

Anke Kuipers 06-24321604 a.kuipers@denieuweorganisatie.nu Secretaresse sociaal werk
Annabell Engles 06-22464357 a.engles@denieuweorganisatie.nu Directeur-bestuurder
Anne Marie Pleyhuis 06-23929004 a.pleyhuis@scoopwelzijn.nl Wijkondersteuner
Anneloes Timmerman 06-24321604 a.timmerman@scoopwelzijn.nl Kinderwerker
Annemarie Degger 06-41145326 a.degger@scoopwelzijn.nl Consulent vrijwilligers
Annemarie Hannink 06-53449687 a.hannink@scoopwelzijn.nl Medewerker VVE-thuis
Celine Slots 06-13717058 c.slots@scoopwelzijn.nl Kinder-, tiener-, jongerenwerker
Crista ten Hove 06-14770368 c.tenhove@scoopwelzijn.nl Consulent vrijwilligers/maatschappelijke stages
Cynthia Smit 06-12898230 c.smit@denieuweorganisatie.nu Office manager
Diana Huurnink 06-20359369 d.huurnink@scoopwelzijn.nl Ambulant Jongerenwerker
Dick ter Haar 06-13551477 d.terhaar@scoopwelzijn.nl Ambulant Jongerenwerker
Doortje Gühnen 06-41346929 d.gühnen@scoopwelzijn.nl Kinderwerker
Ester Marissen 06-20483921 e.marissen@scoopwelzijn.nl Kinderwerker
Evelyn Reidinga 06-41348470 e.reidinga@scoopwelzijn.nl Ik ben Noaber
Fatima Bouhekan 06-13717052 f.bouhekan@scoopwelzijn.nl Activiteitenbegeleider
Frensel de la Merced 06-14770352 f.delamerced@scoopwelzijn.nl Tiener/jongerenwerker
Haris Trnjanin 06-23929187 h.trnjanin@scoopwelzijn.nl Tiener/jongerenwerker
Henny Voordes 06-27137883 h.voordes@scoopwelzijn.nl Coördinator Brede Buurtschool
Henrike Nijman 06-24321606 h.nijman@scoopwelzijn.nl Coördinator Brede Buurtschool
Hicran Icin 06-53449853 h.icin@scoopwelzijn.nl Ouderenadviseur
Ine Oude Egberink 06-10396725 i.oudeegberink@scoopwelzijn.nl Medewerker VVE-thuis, Kinderwerker
Inge de Bock 06-22724462 i.bock@scoopwelzijn.nl Medewerker VVE-thuis
Inge Koers 06-39396818 i.koers@scoopwelzijn.nl ICT
Ingeborg Askes 06-41347793 i.askes@scoopwelzijn.nl Coördinator Brede Buurtschool/Verlengde Schooldag
Jacco Vinke 06-10013361 j.vinke@scoopwelzijn.nl Jongerenwerker
Jet Nuismer 06-39898627 j.nuismer@scoopwelzijn.nl Ik ben Noaber
Jolanda Borggreve 06-48459112 j.borggreve@scoopwelzijn.nl Medewerker Buurtbemiddeling
Kim Novak 06-10011775 k.novak@scoopwelzijn.nl Kinder-, tiener-, jongerenwerker
Leonie Schippers 06-24321666 l.schippers@scoopwelzijn.nl Wijkondersteuner
Lisette van Ruth 06-14127528 l.vanruth@scoopwelzijn.nl Kinderwerker
Maaike Plaggenmarsch 06-39715241 m.dollen@scoopwelzijn.nl Ouderenadviseur
Marcel Broekhuis 06-53449697 m.broekhuis@scoopwelzijn.nl ICT
Marieke Gortemaker 06-14976831 m.gortemaker@scoopwelzijn.nl Kinderwerker
Marieke Peerbolte 06-24321668 m.peerbolte@scoopwelzijn.nl Tiener/jongerenwerker, Coördinator Mentorproject
Melanie Hazelhoff 06-14770418 m.hazelhoff@scoopwelzijn.nl Tiener/jongerenwerker, Jonge Moederwerk
Mirjam Knuif 06-39715288 m.knuif@scoopwelzijn.nl Medewerker VVE-thuis
Mirjam van Baalen 06-53457132 m.vanbaalen@scoopwelzijn.nl Ouderenconsulent
Moat Elmeaïzi 06-13853479 m.elmeaizi@scoopwelzijn.nl Ambulant jongerenwerker
Nura Aygür 06-58747232 n.aygur@scoopwelzijn.nl Consulent ouderen
Patricia Kuster 06-41142577 p.kuster@scoopwelzijn.nl Kinderwerker, Kindercoach
Petra Schumer 06 -53797700 p.schumer@scoopwelzijn.nl Projectmedewerker PnV
Ptissam Tazi 06-53113717 p.tazi@scoopwelzijn.nl Wijkondersteuner
Rosetta Accardi 06-23929035 r.accardi@scoopwelzijn.nl Ouderenconsulent
Ruud Schurink 06-14127563 r.schurink@scoopwelzijn.nl Ambulant jongerenwerker, Pubercoach
Sanne Schoolkate 06-14528192 s.tijhuis@scoopwelzijn.nl Coördinator Taalpunt & administratie op orde
Saskia Staman 06-23929030 s.staman@scoopwelzijn.nl Begeleidster Jonge Moederwerk
Thea den Hartog 06-53114172 t.denhartog@scoopwelzijn.nl Kwartiermaker Vrijwilligers Academie
Tjarda Rodijk 06-13717022 t.rodijk@scoopwelzijn.nl Medewerker VVE-Thuis
Yasin Güclu 06-58769661 y.guclu@scoopwelzijn.nl Tiener/jongerenwerker
Emma Vissia 06-41347171 e.vissia@scoopwelzijn.nl Kwartiermaker Cafetariamodel Dagactiviteiten